Tort to nie wszystko, jak zorganizować imprezę dla dziecka?

Tort to nie wszystko, jak zorganizować imprezę dla dziecka?

Urodziny dziecka to jedno z największych wydarzeń w całym roku. Rodzice przygotowują się do niego przez kilka dni, a może i nawet tygodni, gdyż jest przecież tyle do zorganizowania i dopatrzenia. Catering na urodziny zdecydowanie skraca listę rzeczy do zrobienia. O jakich atrakcjach i dodatkach warto pamiętać?

Czego nie może zabraknąć na imprezie urodzinowej malucha?

Kiedy zabierasz się za przygotowanie imprezy urodzinowej dla malucha, w pierwszej kolejności przygotuj listę gości. Ta informacja pozwoli Ci zorganizować odpowiednią ilość miejsc, a także zadbać o jedzenie oraz upominki dla przybywających. Jeśli pojawi się więcej niż 5 dzieci, musisz koniecznie poprosić o pomoc, gdyż impreza bardzo szybko może wymknąć się spod kontroli i zamiast dobrych wspomnień stać się symbolem nieszczęścia i porażki, a tego przecież chcesz uniknąć.

Kiedy lista gości jest kompletna, a zaproszenie wysłane należy pomyśleć o motywie przewodnim. W tej kwestii pozwól zadecydować dziecku. Urodzinowi maluch może wybrać dominujący kolor, dekoracje na tort oraz na salę, oraz poprosić przybywających o odpowiednie przebranie.

Dekoracje są niezwykle istotne i przekładają się tak naprawdę na sukces całej imprezy. Zadbaj o balony, serpentyny oraz kolorowe zawieszki. Na stole przygotowanym dla gości umieść papierowe kubeczki, talerzy i sztućce – będą prezentowały się atrakcyjnie, a do tego zapewnisz dzieciom bezpieczeństwo i unikniesz potłuczonego szkła. Papierowe obrusy również prezentują się bardzo dobrze. Wszystkie dekoracje możesz zamówić przez Internet, nie kosztują dużo, a sprawiają tyle radości.

Co zjedzą dzieci na imprezie urodzinowej?

Catering na urodziny to doskonała opcja dla rodziców, którzy chcą wyprawić swojemu dziecko wspaniałe przyjęcie, a jednocześnie nie mają czasu ani ochoty spędzać kilku dni w kuchni na przygotowaniu jedzenia dla maluchów. Zajmie się tym doświadczona firma, która ma świadomość, jakie smaki przypadną do gustu maluchów. Catering na urodziny to atrakcyjnie podane przekąski, które są smaczne i zdrowe, gdyż powstają z najlepszej jakości składników. Jeśli masz ku temu predyspozycje i ochotę możesz sprawić, że goście na chwilę zamienią się w małych kucharzy. Przygotuj ciasto na pizzę i wręcz każdemu maluchowi jeden kawałek. Na środku stołu umieść miseczki z dodatkami i niech każdy gość przygotuje swoją własną pizzę.

Nie może zabraknąć kolorowego tortu, na którym może pojawić się motyw przewodni, czyli księżniczki, dinozaury czy inne postaci.
Catering na urodziny zapewnia przygotowania ślicznych malutkich kanapeczek, świeżych owoców i warzyw, z których powstaną zabawne postaci czy zwierzątka. Doskonałe wrażenie wywołają także naleśniki na słodko i na słono, pyszne tortille oraz babeczki udekorowane kolorowym lukrem.

W trakcie urodzin ważne są także atrakcje, gry i zabawy, które doskonale umilą czas i sprawią, że impreza na długo zapadnie w pamięci wszystkich obecnych.